Kristallipesa

Esileht / KUJUD / Riputuskristallid ja pendlid / Riputuskristallid / Autoripats - mäekristall, ametüst

Autoripats - mäekristall, ametüst

Käsitööna valminud hõbedaste detailidega autoripats puidust palvekäte ja Ganesha figuuriga. Kogupikkus ca 20 cm (+ nahkpael).

Nii ametüst kui mäekristall on kvartsi rühma kristallid ning saanud oma nimetuse kreeka keelest (amethystos ja krystallos)Mäekristall on kvartsi rühma kuuluv kristall, mis on nime saanud kreeka keelest (krystallos – jää). Olles üks levinuimaid kristalle, leiab mäekristall kajastamist paljude erinevate kultuuriruumide folklooris. Energeetiliselt kehastab kvarts läbipaistva iluga mõtteselgust. Mäekristall on Valguse kivi, võimendades  kõrgendatud teadlikkust selle suhtes, millele iganes meie kavatsused suunatud on. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

 

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Mäekristall on kvartsi rühma kuuluv kristall, mis on nime saanud kreeka keelest (krystallos – jää). Olles üks levinuimaid kristalle, leiab mäekristall kajastamist paljude erinevate kultuuriruumide folklooris. Energeetiliselt kehastab kvarts läbipaistva iluga mõtteselgust. Mäekristall on Valguse kivi, võimendades  kõrgendatud teadlikkust selle suhtes, millele iganes meie kavatsused suunatud on. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

 

 

Tootekood: 4001008001
Ühik: tk

25,42 €

Kogus:

Sarnased tooted