Kristallipesa

Esileht / Ehete mõõdud

Ehete mõõdud

Käevõrude mõõtudest ja suurustest

  

Kristallipesa käevõrud on loodud käsitööna. Käevõrude valmistamisel kasutame ainult naturaalseid poolvääriskive ning parimat saadaolevat vastupidavat kummi. Käevõru muude detailide info on vastava toote juures.

Käevõru tuleks valida endale sobivas suuruses. Sobilikus mõõdus käevõru peale panemine ja äravõtmine on lihtne. Kui valida liiga ümber käevõru, võib kumm liigsel venitamisel või pika pinges oleku tõttu katki minna. Seega tuleks valida käevõru, mis mahub sujuvalt üle käe, ei pigista ega ka  loksu liigselt. Liiga suure käevõru puhul on oht, et see võib üle käe maha kukkuda, kas hoogsate liigutuste tulemusena või talvisel ajal näiteks kindaga kogemata käevõru kaasa tõmmates. 

Kui toote juures ei ole märgitud teisiti, on kõikide naiste käevõrude ümbermõõt 16 cm. See suurus  on sobilik  enamikele naistele. Suuremale randmele sobib suurus 17 või 18 cm ja väiksemale randmele tavaliselt 15 cm mõõduga käevõru.

16 cm suurus võib sobida ka väiksema randmega meestele või noormeestele, aga peamiselt on meeste käevõrud suurustes 17, 18, 19 ja 20 cm. 

Laste käevõrud oleme valmistanud  keskmiselt 13 cm (3-8 aastased)  ja 14 cm (6-14 aastased)

Paljud Kristallipesa ehted on valmistatud erineva läbimõõduga kristallhelmestest. Iga toote kirjelduse juures on loetletud vastava toote helmeste läbimõõt.

 

   .