Kristallipesa

Esileht / EHTED / Käevõrud / Käevõru - kivistunud puu

Käevõru - kivistunud puu

Käsitööna valminud  kivistunud puust käevõru.

Helme suurus: 6 mm

Käevõru mõõt: standard*

Fossiil on kivistis ehk eluvormi või selle elutegevuse mineraliseerunud jäljend. Üheks maailma levinumaks fossiiliks on kivistunud puu. Kivistunud puu tekkimine nõuab eriliste loodustingimuste kokkulangemist ning miljoneid aastaid. See, millise värvi kivistunud puu omandab, sõltub aga mineraalidest, millega see on tekkimise käigus kokku puutunud – nii annab hematiit kivistunud puidule punaka alatooni, püriit jällegi hallikas-musta jne. Energeetiliselt julgustab kivistunud puu ühenduma oma iidsete juurtega ning meenutama aega, mil inimrass tegutses harmoonilises kooskõlas looduse ja kõige ümbritsevaga. See on võimas kristall toetamaks tarbimisühiskonna mustritest vabanemist ning looduse ilu, iidse tarkuse ja jõuga kokkku saamist. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 * Käevõru sisemine ümbermõõt on ca 16 cm - selline suurus sobib enamikele randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (18,5-19 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge.

 

Tootekood: 2002002033

16,27 €

Kogus:

Sarnased tooted

Sarnased tooted