Kristallipesa

Esileht / EHTED / Disainkäevõrud / Disainkäevõru - krüsokolla, amasoniit

Disainkäevõru - krüsokolla, amasoniit

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: amasoniit 8 mm

Keskhelmes: krüsokolla 17x16x8 mm

Detailid: 925 hõbe

Suurus: standard*

Krüsokolla värvus varieerub õunrohelisest ja türkiissinisest kuni tumerohelise, pruuni ja mustani. See on oma nimetuse saanud kreekakeelsetest sõnadest crysos ja kolla, mis tähendavad vastavalt kulda ja liimi. Sellise nimetuse pälvis kristall väga tehnilisel põhjusel – nimelt kasutati vaske sisaldavaid kivisid kulla jootmisel (krüsokolla või malahhiidi vesilahusesse puistatud kullatükikesed liimuvad kõrgel temperatuuril üksteisega kokku). Energeetiliselt toetab krüsokolla enda emotsioonide, soovide ja unistuste vokaalset avamist. Läbi sõnade näitame me eeskuju ning õpetame teisi ennast tundma – seetõttu on oluline lähtuda oma väljendustes sellest, mis on on valgustav, õpetav ning kooskõlas südametarkusega. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 16 cm - selline suurus sobib enamikele randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (18,5-19 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002007052
Ühik: tk

35,58 €

Kogus:

Sarnased tooted