Kristallipesa

Esileht / Kaelakee - preniit epidoodiga, tsitriin

Kaelakee - preniit epidoodiga, tsitriin

Käsitööna valminud kristallidest kaelakee.

Helmed: ebakorrapärane ja 10 mm preniit, 10 mm tsitriin
Pikkus: 46 cm (+ 5 cm pikendatav kett)
Detailid: 925 hõbe

Preniit on õrnroheline, läbikumav kristall, mis avastati 18. sajandil Lõuna-Aafrikast ammu enne seda, kui Aafrika-riigid väärismineraalide poolest kuulsaks said. Nime sai preniit oma avastaja, Hendrik von Prehn'i järgi. Preniit vaigistab rahutust, närvilisust ja muret. See aitab püsida praeguses hetkes ja vältida ebaterve kujutlusvõime kasutamist. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Tsitriini peetakse üheks kõige haruldasemaks kvartsi vormiks, mille toon varieerub tänu selles sisalduvale rauale kuldkollasest oranžika ja pruunini. Ka nimetuse pälvis tsitriin tänu värvusele (ladinakeelne sõna citrina tähendab kollast). Lõviosa turul leiduvast tsitriinist moodustub kuumtöödeldud ametüstist - sama keemiline protsess toimub muidu ka looduses (ametüsti kuumutamine kristalli värvuse muutmiseks oli tavapärane praktika juba keskajal). Käesolev tsitriin on kuumtöödeldud. Tsitriin toetab igasuguse külluse ja õitsengu ilmutamist. See on õnnelik ja helde kristall, mis innustab jagama seda, mis on, ning säilitada juba olemasolevat. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2003003004
Ühik: tk

66,08 €

Kogus:

Sarnased tooted