Kristallipesa

Esileht / EHTED / Disainkäevõrud / Disainkäevõru - akvamariin, kullisilm

Disainkäevõru - akvamariin, kullisilm

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: akvamariin 7,5 mm tahuline, 4 mm tahulilne; kullisilm 8 mm

Keskhelmes: akvamariin 15x15x8 mm

Detailid: kullatud 925 hõbe

Suurus: standard*

Nagu nimigi oletada lubab, on rohekas-sinine akvamariin pälvinud oma nime ladinakeelsetest sõnadest aqua ja marina, mis tähendavad vett ja merd. Akvamariini on kasutatud ka kroonjuveelides ning selle kõige erilisemaid eksemplare saab ilmetleda kuulsates muuseumides üle kogu maailma. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT

Kullisilm (vahel nimetatud ka sinine tiigrisilm) on sinihall kuni sinakasroheline läbipaistmatu kiudkvarts; täpsemalt öeldes makrokristallilise kvartsi liik. See on tuntud oma küütlevuse poolest ning meenutab sõna otseses mõttes kulli arukat tumesinist silma. Kullisilma seostatakse jõukuse ja küllusega. See on toeks negatiivsete ja  piiravate mõttemustrite ja juurdunud käitumisharjumuste lahustamisel, näidates probleeme teisest perspektiivist ning aidates vähendada pessimismi ja soovi süüdistada enda tekitatud muredes teisi. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 16 cm - selline suurus sobib enamikele randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (18,5-19 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002007038
Ühik: tk

36,00 €

Kogus:

Sarnased tooted