Kristallipesa

Esileht / EHTED / Disainkäevõrud / Disainkäevõru - angeliit, akvamariin

Disainkäevõru - angeliit, akvamariin

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: angeliit 8 mm; akvamariin 12 mm, 4 mm

Detailid: 925 hõbe

Suurus: standard*

Angeliidiks nimetatakse hallikas-sinist anhüdriidi variatsiooni. See on kristalliseerunud kips, millest on vesi välja aurustunud. Angeliiti seostatakse kaastunde ja leplikkusega –  eriti olukordade osas, mida pole võimalik muuta ja mille üle puudub endal kontroll. See leevendab hingevalu ning takistab konflikte, luues sisemist korda ja rahu. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 16 cm - selline suurus sobib enamikele randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (18,5-19 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002007091
Ühik: tk

35,00 €

Kogus:

Sarnased tooted