Kristallipesa

Esileht / EHTED / Disainkäevõrud / Disainkäevõru - berüll, fluoriit, labradoriit

Disainkäevõru - berüll, fluoriit, labradoriit

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: berüll 12 mm, fluortiit 8 mm, labradoriit 4 mm tahuline

Detailid: 925 hõbe

Suurus: 16,5 cm* 

Berüll on mineraal, mille kristallid formuleeruvad kuuetahuliste prismadena. Puhas berüll on värvitu, kuid mitmesugused lisandid loovad berüllist erinevaid värve ja paljusid sorte. Nii võib berüll olla smaragdroheline, kollane, sinine, harva ka roosa. Berüll soodustab stressiga toimetulemist ja mittevajaliku koorma mahaheitmist. Psühholoogiliselt suurendab see julgust ja rahustab meelt; see vähendab ülestimulatsiooni, üleanalüüsimist ja ärevust ning toetab üleüldist positiivset suhtumist. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Labradoriit kuulub päevakivide perekonda ja on imetletud värvide mängu poolest. Kuigi kivi ise on hallikas-roheline, mustjas või hallikasvalge, koosneb see paljudest kihtidest, mille vahel tekkiv irisatsioon ehk helklev põrkepeegeldus paneb kristalli kumama vikerkaarevärviliselt. Nii võib labradoriit kumada sünkjassiniselt, kuldselt, roheliselt või oranžikalt. See on suurepärane kristall kutsumaks ellu rõõmu ja spontaansust. Labradoriit äratab hinges seiklusjanu ja soovi muutusteks. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 16,5 cm. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (19-20 cm). 

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002007033
Ühik: tk

30,50 €

Kogus:

Sarnased tooted