Kristallipesa

Esileht / EHTED / Disainkäevõrud / Disainkäevõru - fantoomkvarts, super 7, rutiilametüst

Disainkäevõru - fantoomkvarts, super 7, rutiilametüst

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: fantoomkvarts 8 mm; super 7 8 mm; rutiilametüst 12 mm

Detailid: 925 hõbe

Suurus: standard*

Fantoomkvarts on kvartsi (mäekristalli) liik, mis koosneb üksteisega kattuvate kristallide nähtavatest kihtidest. Sisekristallide piirjooned on nähtavad tänu mõnele koostise erinevusele või mineraalide sisaldusele, mis muudab kasvude vahelise piiri nähtavaks. Sisekristallkihid on tuntud kui fantoomid (nn vaimud). Energeetiliselt seostatakse valget fantoomkvartsi auravälja ja keskkonna puhastamisega negatiivsetest energiatest. See inspireerib algatama kontakti vaimse juhi ja sisemise õpetajaga. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 16 cm - selline suurus sobib enamikele randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (18,5-19 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002007047
Ühik: tk

33,55 €

Kogus:

Sarnased tooted