Kristallipesa

Esileht / EHTED / Disainkäevõrud / Disainkäevõru - hauliit, larimar

Disainkäevõru - hauliit, larimar

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: hauliit 6 mm, 4 mm; larimar 7 mm, 10 mm

Detailid: kullatud 925 hõbe

Suurus: 15 cm*

Larimar on üks võluvaimaid pektoliidi variatsioone, mille muudab harukordseks selle laguunjas, helesinine toon, mis põimub merevahtu meenutavalt valgega. Energeetiliselt seostatakse larimari rahu, selguse ja konstruktiivse mõtlemisega. See on tasakaalustav kivi, mis ergutab rõõmsat lapselikku energiat ning tasakaalustab enese loodud pingeid. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Hauliit on boraatmineraal, mille avastas 1868. aastal Nova Scotias Kanada keemik, geoloog ja mineraloog Henry How (sellest ka kristalli nimetus). Looduses kasvab hauliit nodulaarsete massidena, mis meenutavad lillkapsast – see on valge või hallikas ja seda katavad tumedamast hallist või mustad peenikesed võrgusarnased jooned. Hauliit meenutab, et käimasolevaid olukordi tuleb vaadata mõistusega. Olgu visioonid ja unenäod kuitahes oluline inspiratsiooniallikas, tuleb selle kõrval silmas pidada ka asjade ratsionaalset poolt – seda eriti oma eesmärkideni jõudmist planeerides.  Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 15 cm - selline suurus sobib keskmisest pisut väiksemale randmele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (17-18,5 cm). 

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002007049
Ühik: tk

Sarnased tooted