Kristallipesa

Esileht / EHTED / Disainkäevõrud / Disainkäevõru - kaltsedon, mäekristall, pärl

Disainkäevõru - kaltsedon, mäekristall, pärl

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: mäekristall 8 mm, pärl 4 mm

Keskhelmes: kaltsedon 27x17x8 mm

Detailid: kullatud 925 hõbe

Suurus: standard*

Kaltsedon on kvartsi peitkristalne erim, mis võib olla värvunud mitmesuguselt, sh hallikalt, sinakalt, kollakalt, pruunikalt, punaselt. Vastavalt värvusele on erinevatel kaltsedonidel ka erinevad nimetused (sardoolik - punane, plasma - roheline, karneool – punakaspruun või oranž jne). Sinine kaltsedon puudutab energiavälja nagu rahustav jahe sinine märgijärv. Selle sagedus on pehme ja keskne ning see aitab kaasa emotsionaalse keha rahustamisele. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Mäekristall on kvartsi rühma kuuluv kristall, mis on nime saanud kreeka keelest (krystallos – jää). Olles üks levinuimaid kristalle, leiab mäekristall kajastamist paljude erinevate kultuuriruumide folklooris. Energeetiliselt kehastab kvarts läbipaistva iluga mõtteselgust. Mäekristall on Valguse kivi, võimendades  kõrgendatud teadlikkust millele iganes meie kavatsused suunatud onLoe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 16 cm - selline suurus sobib enamikele randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (18,5-19 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002007024
Ühik: tk

30,50 €

Kogus:

Sarnased tooted