Kristallipesa

Esileht / EHTED / Disainkäevõrud / Disainkäevõru - kuukivi, küaniit

Disainkäevõru - kuukivi, küaniit

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: kuukivi 8 mm, 6 mm, 4 mm tahuline; küaniit 12 mm, 4 mm

Detailid: 925 hõbe

Suurus: standard*

On kerge mõista, kuidas on kuukivi saanud omale nimetuse – mitmetes kultuuriruumides on seda seostatud kristalli lukustunud kuukiirtega. Energeetiliselt suunab kuukivi endalt küsima: millises faasis ma oma tegevusega hetkel olen? Kas ma olen midagi alles istutamas, millegagi alles algust tegemas? Olen ma juba midagi loonud, mis vajab hoolt ja hoidmist? Või ehk on juba saabunud aeg nautimaks tehtud töö vilju? Kuukivi meenutab, et igal asjal on oma aeg ning igale külluseperioodile eelneb kasvamise etapp. See julgustab elama hetkes ning seadma üksnes ootusi, mis on realistlikud, mis on parasjagu käimasoleva elutsükliga kooskõlas. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Küaniit on mineraal, mida leidub peamiselt metamorfsetes kivimites. Ehkki kollektsionääride silmad paneb särama hõbedaselt küütlev sinine küaniit, võib seda leiduda ka musta, rohelise, kollase ja oranžina. Küaniit tervitab ellu uusi olulisi ühendusi, mis on just sinu juurde saabunud või peagi saabumas. Selline ühendus võib end kehastada mentori, õpetaja, sõbra või kogukonna näol, kes aitab sul tunda end teistega ühtsena ning pakub tuge. Energeetiliselt toetab küaniit enese erinevate aspektide ühtsesse tervikusse harmoniseerimist. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 16 cm - selline suurus sobib enamikele randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (18,5-19 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002007054
Ühik: tk

35,58 €

Kogus:

Sarnased tooted