Kristallipesa

Esileht / EHTED / Käevõrud lastele / Disainkäevõru lastele - ametüst, mäekristall

Disainkäevõru lastele - ametüst, mäekristall

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: ametüst 8 mm, mäekristall 8 mm

Suurus: 13-14 cm*

Mäekristall on kvartsi rühma kuuluv kristall, mis on nime saanud kreeka keelest (krystallos – jää). Olles üks levinuimaid kristalle, leiab mäekristall kajastamist paljude erinevate kultuuriruumide folklooris. Energeetiliselt kehastab kvarts läbipaistva iluga mõtteselgust. Mäekristall on Valguse kivi, võimendades  kõrgendatud teadlikkust selle suhtes, millele iganes meie kavatsused suunatud on. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kvartsi rühma kuuluvat ametüsti peetakse oma ebamaise värvi tõttu üheks väärtuslikumaks kvartsi erimiks. Kristall oli tuttav juba vanadele egiptlastele, etruskidele ja vana-roomlastele. Iidses Hiinas toodeti ametüstist ehteid ning keskajal hinnati ametüsti kõrgelt Euroopas, kus sellele omistati piiskopikivi nime all maagilist jõudu. Ametüst on nime saanud kreeka keelest (amethystos). Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 13-14 cm - selline suurus sobib tavaliselt 7- kuni 12-aastastele lastele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002004002
Ühik: tk

15,25 €

Kogus:

Sarnased tooted