Kristallipesa

Esileht / EHTED / Käevõrud lastele / Disainkäevõru lastele - roosa kvarts

Disainkäevõru lastele - roosa kvarts

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: roosa kvarts 8 mm

Suurus: 13-14 cm*

Kvartsi perekonda kuuluva roosa kvartsi ajalugu on rikkalik. Sellest valmistatud kristallhelmeid on kunagise Mesopotaamia aladelt (tänapäevane Iraak) leitud pärinevat juba aastast 7000 eKr. Kreeka iidsete legendide kohaselt sai muidu läbipaistev kvarts oma roosaka värvuse Aphrodite veretilgast, kes vigastas end Adonist lahingus aidates roosiokkaga; roomlaste jaoks sümboliseeris kivi armastuse kingitust. Energeetiliselt peetakse roosat kvartsi meie ajastu üheks vägevaimaks inimeseks olemise kristalliks. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 13-14 cm - selline suurus sobib tavaliselt 7- kuni 12-aastastele lastele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem. Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002004013
Ühik: tk

14,23 €

Kogus:

Sarnased tooted