Kristallipesa

Esileht / EHTED / Käevõrud lastele / Disainkäevõru lastele - roosa kvarts, mäekristall, pärl

Disainkäevõru lastele - roosa kvarts, mäekristall, pärl

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: roosa kvarts 8 mm, mäekristall 8 mm, pärl 8 mm

Suurus: 14 cm*

Kvartsi perekonda kuuluva roosa kvartsi ajalugu on rikkalik. Sellest valmistatud kristallhelmeid on kunagise Mesopotaamia aladelt (tänapäevane Iraak) leitud pärinevat juba aastast 7000 eKr. Kreeka iidsete legendide kohaselt sai muidu läbipaistev kvarts oma roosaka värvuse Aphrodite veretilgast, kes vigastas end Adonist lahingus aidates roosiokkaga; roomlaste jaoks sümboliseeris kivi armastuse kingitust. Energeetiliselt peetakse roosat kvartsi meie ajastu üheks vägevaimaks inimeseks olemise kristalliks. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Mäekristall on kvartsi rühma kuuluv kristall, mis on nime saanud kreeka keelest (krystallos – jää). Olles üks levinuimaid kristalle, leiab mäekristall kajastamist paljude erinevate kultuuriruumide folklooris. Energeetiliselt kehastab kvarts läbipaistva iluga mõtteselgust. Mäekristall on Valguse kivi, võimendades  kõrgendatud teadlikkust selle suhtes, millele iganes meie kavatsused suunatud on. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 14 cm - selline suurus sobib tavaliselt 10- kuni 14-aastastele lastele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002004007
Ühik: tk

14,23 €

Kogus:

Sarnased tooted