Kristallipesa

Esileht / EHTED / Disainkäevõrud / Disainkäevõru - lavendelametüst, akvamariin

Disainkäevõru - lavendelametüst, akvamariin

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: lavendelametüst 8 mm; ametüst 4 mm tahuline; akvamariin 4 mm tahuline

Keskhelmes: akvamariin 15x11x8 mm

Detailid: 925 hõbe

Suurus: standard*

Nagu nimigi oletada lubab, on rohekas-sinine akvamariin pälvinud oma nime ladinakeelsetest sõnadest aqua ja marina, mis tähendavad vett ja merd. Enne 17. sajandit viidati kristallile kui vesisafiirile või mererohelisele berüllile. Akvamariini on kasutatud ka kroonjuveelides ning kõige erilisemaid eksemplare saab ilmetleda kuulsates muuseumides üle kogu maailma. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 16 cm - selline suurus sobib enamikele randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (18,5-19 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002007022
Ühik: tk

27,45 €

Kogus:

Sarnased tooted