Kristallipesa

Esileht / Lihvimata kristallkobar - apofülliit-stilbiit

Lihvimata kristallkobar - apofülliit-stilbiit

Suurus: 6,5x5,5x2 cm; 81 g

Apofülliit võlub vaatlejat oma pärlja pealispinna ja läbipaistvate, selgelt väljajoonistuvate, sageli kuubi- või risttahuka kujuliste kristallidega. Looduses esineb seda tihti kõrvuti teiste mineraalidega, nt stilbiidiga. Apofülliit julgustab märkama, milliseid õppetunde on võimalik kaasa võtta kogemustest, mida sa hetkel läbi elad. Õppetunnid ei peitu üksnes informatsioonis, vaid eelkõige päriselulistes situatsioonides. Kristall esitab küsimuse: mida on praegune kogemus sulle õpetamas? Kas sa oled õppetundi juba mõistnud või oled alles seda lahti harutamas? Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Stilbiit sai oma nime 1797. aastal Jean Claude de la Métherie’ poolt, kes oli inspireeritud kreekakeelsest sõnast stilbein (sära) või stilbe (peegel) – mõlemad viitavad üheselt selle kristalli pärlmutter- või klaasjas läikele. Stilbiidi kristallidele on omane sügav ja õrn pehmus. Nad kiirgavad vaikset ja lakkamatut rõõmu ning on selget armastuse vibratsiooni kandvad. Kristalli kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 1001019824
Ühik: tk

18,30 €

Kogus:

Sarnased tooted