Kristallipesa

Esileht / EHTED / Disainkäevõrud / Disainkäevõru - lumiobsidiaan, obsidiaan, spinell

Disainkäevõru - lumiobsidiaan, obsidiaan, spinell

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: lumiobsidiaan 8 mm, obsidiaan 8 mm, spinell 4 mm

Detailid: 925 hõbe

Suurus: 17 cm*

Obsidiaan on kiiresti jahtunud laava, millele on iseloomulik sügavmust värv, kuid seda võib esineda ka pruunikas-kuldse, rohekas-hallika või hõbedana. Üks obsidiaani erimeid on lumiobsidiaan, mille puhul on mustjasse kivimisse põimunud hallikas-valged tähnid. Lumehelbeid meenutavaid tähne nimetatakse sferuliitideks ning need koosnevadki nõeljatest kristobaliitidest, mis on üks kvartsi tüüpe. Selliselt on lumiobsidiaan, erinevalt harilikust obsidiaanist, kivim. Lumiobsidiaan kannab võimekust tasakaalustada keha ja meelt. See aitab märgata mistahes negatiivseid meelemustreid ning neid seejärel vabaks lasta. Samuti soodustab lumiobsidiaan sisemist keskendumist ning iseenda vajaduste tunnetamist. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 17 cm. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (19-20,5 cm). 

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002007097
Ühik: tk

29,00 €

Kogus:

Sarnased tooted