Kristallipesa

Esileht / EHTED / Käevõrud meestele / Disainkäevõru meestele - lumiobsidiaan, oonüks, laava, hematiit

Disainkäevõru meestele - lumiobsidiaan, oonüks, laava, hematiit

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: lumiobsidiaan 8 mm, oonüks 8 mm, laava 6 mm

Detailid: hematiit 4x2 mm, 4x1 mm

Suurus: standard*

Obsidiaan on kiiresti jahtunud laava, millele on iseloomulik sügavmust värv, kuid seda võib esineda ka pruunikas-kuldse, rohekas-hallika või hõbedana. Üks obsidiaani erimeid on lumiobsidiaan, mille puhul on mustjasse kivimisse põimunud hallikas-valged tähnid. Lumehelbeid meenutavaid tähne nimetatakse sferuliitideks ning need koosnevadki nõeljatest kristobaliitidest, mis on üks kvartsi tüüpe. Selliselt on lumiobsidiaan, erinevalt harilikust obsidiaanist, kivim. Lumiobsidiaan kannab võimekust tasakaalustada keha ja meelt. See aitab märgata mistahes negatiivseid meelemustreid ning neid seejärel vabaks lasta. Samuti soodustab lumiobsidiaan sisemist keskendumist ning iseenda vajaduste tunnetamist. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Oonüks on must ahhaat ning kuulub kaltsedoni gruppi. Nimetuse on kristall saanud kreeka ja ladina keelest, tähendades küünist või küünt. Energeetiliselt peetakse oonüksit sisemise tugevuse ja meisterlikkuse kiviks, mis võimendab tahtejõudu, järjepidevust ja sihikindlust. Seda seostatakse võimega fokuseerida oma tähelepanu ning joondada energiat kõige efektiivsemal võimalikul moel. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 18 cm - selline suurus sobib enamikele meeste randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (20-21,5 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge. 

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002006019
Ühik: tk

28,00 €

Kogus:

Sarnased tooted