Kristallipesa

Esileht / EHTED / Käevõrud meestele / Disainkäevõru meestele - tiigrisilm, hematiit

Disainkäevõru meestele - tiigrisilm, hematiit

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: tiigrisilm 8 mm, 4x3 mm rondell; hematiit 4x1 mm rondell

Suurus: 19 cm*

Tiigrisilma peetakse üheks veetlevaimaks poolvääriskiviks. Nagu selle nimetuski aimata lubab, meenutab see oma kuld-pruunide ja mustade vöötidega maailma suurima kaslase sametjast karva. Geolooge paelub aga tiigrisilma puhul eelkõige see, et sellesse on salvestunud lähtekivimi struktuursed muutused ning seega maapõue tektooniliste sündmuste ajalugu. Tiigrisilma seostatakse meeleselguse, intellekti ja loogikaga, mis aitab soovitut materialiseerida. See edendab kavatsusi, ankurdab muutused füüsilisse kehasse ning õpetab tunnetama endas peituvaid sisemisi ressursse. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 19 cm - selline suurus sobib enamikele meeste randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (21-22,5 cm). 

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002006001
Ühik: tk

30,00 €

Kogus:

Sarnased tooted