Kristallipesa

Esileht / EHTED / Käevõrud meestele / Disainkäevõru meestele - tiigrisilm, hauliit, püriit, hematiit

Disainkäevõru meestele - tiigrisilm, hauliit, püriit, hematiit

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: tiigrisilm 8 mm matt; hauliit 8 mm matt; püriit 7x3 mm rondell; hematiit 1x6 mm rondell

Suurus: 19 cm*

Tiigrisilma peetakse üheks veetlevaimaks poolvääriskiviks. Nagu selle nimetuski aimata lubab, meenutab see oma kuld-pruunide ja mustade vöötidega maailma suurima kaslase sametjast karva. Geolooge paelub aga tiigrisilma puhul eelkõige see, et sellesse on salvestunud lähtekivimi struktuursed muutused ning seega maapõue tektooniliste sündmuste ajalugu. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Hauliit kasvab looduses valgete või hallikate nodulaarsete massidena, mida katavad tumedamast hallist või mustad peenikesed võrgusarnased jooned. Hauliit meenutab, et käimasolevaid olukordi tuleb vaadata mõistusega. Olgu visioonid ja unenäod kuitahes oluline inspiratsiooniallikas, tuleb selle kõrval silmas pidada ka asjade ratsionaalset poolt – seda eriti oma eesmärkideni jõudmist planeerides. Hauliit julgustab järgima oma unistusi, kuid mitte selleks vajalikku reaalsust ignoreerides. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

* Selle käevõru sisemine ümbermõõt on 19 cm. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem, 21,5-22,5 cm. 

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002006007
Ühik: tk

30,00 €

Kogus:

Sarnased tooted