Kristallipesa

Esileht / EHTED / Disainkäevõrud / Disainkäevõru - nefriit/jaad

Disainkäevõru - nefriit/jaad

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: nefriit/jaad 6,5 mm, 10 mm, 4 mm

Detailid: kullatud 925 hõbe

Suurus: standard*

Kui läänemaailmas on olnud kuningate ja riigipeade meeliskivimiteks eelkõige teemandid ja rubiinid, siis Hiinas on valitsejate kiviks peetud juba aastatuhandeid jaadi. Jaadi mõistet kasutades viidatakse tegelikkuses üheagselt kahele erinevale kristallile – jadiidile ja nefriidile. Hiinas on jaadi kaevandatud alates kiviajast: tänaseks juba enam kui 9000 aastat. Kui alguses valmistati sellest peamiselt teravatipulisi tööriistu, siis hiljem vormiti sellest jõukatele eelkõige rikkalikke sisustuselemente, vaase, ehteid ning koguni matuserüüsid. Energeetiliselt on jadeiit puhtuse ja rahulikkuse sümbol, mis hoiab harmooniat, stabiliseerib isiksust ning ühendab meele kehaga. Ühtlasi on jadeiit klassikaline külluse kivi, mis toetab nii majanduslike kui isiklike aspektide edenemist. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 16 cm - selline suurus sobib enamikele randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (18,5-19 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge.

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002007098
Ühik: tk

30,50 €

Kogus:

Sarnased tooted