Kristallipesa

Esileht / EHTED / Disainkäevõrud / Disainkäevõru - Picasso-jaspis, larvikiit, pärl

Disainkäevõru - Picasso-jaspis, larvikiit, pärl

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: Picasso-jaspis 12 mm; larvikiit 8 mm; pärl 8 mm

Detailid: kullatud 925 hõbe

Suurus: 17 cm*

Kvartsi rühma kuuluvat läbipaistmatut jaspist leidub enim punase, pruuni, lillaka, kollase ja rohelisena. Mineraal on tihti mitmevärviline ja erimustriline – seda võivad katta kirjud laigud, jooned ja sõõrid. Just seetõttu on jaspisel palju erinevaid vorme, millest osa on nimetuse saanud loodusest, teised aga kaevandamispiirkonna, looma, värvuse või avastaja järgi. Tähendades täpilist või tähnilist kivi, on jaspis nime saanud kreeka (íaspis) või pärsia (ysam) keelest. Oma maalähedase energiaga esindab jaspis turvatunnet, tugevust ja tervist. Jaspis soodustab meelekindlust ja julgustab olema iseendaga aus. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

*Käevõru sisemine ümbermõõt on 17 cm. Selline suurus sobib keskmisest pisut suuremale randmele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (19-20,5 cm).

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002007067
Ühik: tk

27,45 €

Kogus:

Sarnased tooted