Kristallipesa

Esileht / EHTED / Disainkäevõrud / Disainkäevõru - puuahhaat, krüsokolla, sammalahhaat

Disainkäevõru - puuahhaat, krüsokolla, sammalahhaat

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: puuahhaat 8 mm, krüsokolla 12 mm, sammalahhaat 4 mm

Detailid: kullatud 925 hõbe

Suurus: 17 cm*

Puuahhaat on dentriitne ahhaat, mis on omakorda kvartsi rühma (täpsemalt kaltsedoni gruppi) kuuluv kristall. Puuahhaadi põhitoon on valge ning sellesse põimub sammalt meenutav (dentriitjas) mustrer. Hoolimata selle nimest, ei sisalda puuahhaat taimi vm orgaanikat. Taimestikku meenutav muster kasvab ahhaadis olevates mikromõrades tänu sinna sisenevatele mangaani või raua oksiididele (nn ebapuhtustele), mille värvitoon sõltub omakorda teistest selles sisalduvatest metallijääkidest. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Krüsokolla värvus varieerub õunrohelisest ja türkiissinisest kuni tumerohelise, pruuni ja mustani. Energeetiliselt toetab krüsokolla enda emotsioonide, soovide ja unistuste vokaalset avamist. Läbi sõnade näitame me eeskuju ning õpetame teisi ennast tundma – seetõttu on oluline lähtuda oma väljendustes sellest, mis on on valgustav, õpetav ning kooskõlas südametarkusega. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 17 cm. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (19-20,5 cm). 

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002007099
Ühik: tk

30,50 €

Kogus:

Sarnased tooted