Kristallipesa

Esileht / VARIA / ELFY Kristalliseebid / ELFY kristalliseep - Dignitas

ELFY kristalliseep - Dignitas

Kristalliseep Dignitas

Värvus: mereroheline

Kristall: fluoriit

Eeterlikud õlid: karge kombinatsioon amürisest (Amyris balsamifera), küpressist (Cupressus sempervirens L.) ja eukalüptist (Eucalyptus globulus)

Netokaal: 70-80 g

Kristalliseep Dignitas on oma nime saanud ladina keelest, tähendades väärikust, au, austust ja suurepärasust. Dignitas on loodud soovist julgustada enese väärtustamist ja armastamist. Sa ei ole tilk ookeanis, vaid ookean ühes tilgas.

Fluoriit on üks mitmekesiseima värvigammaga looduse imesid – seda leidub läbipaistva, rohelise, violetse, sinise, kollase ja pruunikana. Fluoriidile on iseloomulik ka mitme eri värvi põimumisel tekkiv siksakiline muster. Vanimad dateeringud fluoriidi kasutamisest ulatuvad Vana-Egiptuse hiilgeaega. Kristall arendab loovust ja suhtlemisoskust, innustades usaldama intuitsiooni ja suurendades enesekindlust. Kristall toetab emotsionaalset ja füüsilist ärkamist ning hetkes elamist. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Koostisosad: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium  Chloride, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Stearic Acid, Lauric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, CI 61570, Synthetic

 

 

Tootekood: 4001015031
Ühik: tk

12,20 €

Kogus:

Sarnased tooted