Kristallipesa

Esileht / VARIA / ELFY Kristalliseebid / ELFY kristalliseep - Sophia

ELFY kristalliseep - Sophia

Kristalliseep Sophia

Värvus: taevasinine

Kristall: dumortieriit

Eeterlikud õlid: õrn kombinatsioon roosipuust (Aniba rosaeodora)*, rosmariinist (Rosimanus officinalis L., Lamiaceae) ja teepuust (Melaleuca alternifolia Leaf)

Netokaal: 70-80 g

Taevasinise kristalliseebi nimi Sophia tähendab ladina keeles arukust ja elukogemust. See julgustab leidma sisemist tõde ning usaldama oma valikute mõju endale ja ümbritsevale. Kõige imelisemad teed on need, mida pole varem käidud: söanda midagi avastada. 

Dumortieriiti võib pidada vääriskivide rariteediks. Kõige sagedamini esineb dumortieriiti looduses sügavsinise või sinakashallina, kuid see võib varieeruda ka punakates, pruunides ja violetsetes toonides. See on kõva läbipaistmatu siniste suletistega kivi, mida võib looduses leiduda ka kristallilisena. Dumortieriit avastati 1881. aastal Rhône-Alps’i piirkonnas Prantsusmaal ja kristallile anti nimi prantsuse paleontoloog Eugène Dumortier’ järgi. Aafrika legendides on dumortieriiti nimetatud ka kivistunud veeks. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

* Eetilistel kaalutlustel on tegemist viimaste partiidega, milles on kasutatud roosipuu eeterlikku õli. Uutes retseptides on roosipuu asendatud sarnase aroomiga kampripuu eeterliku õliga. 

Koostisosad: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium  Chloride, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Stearic Acid, Lauric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, CI 62045, Synthetic Fluorphlogopite, Titanium Dioxide (CI 77891), Aniba Rosaeodora Wood Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Geraniol, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene

 

Tootekood: 4001015030
Ühik: tk

12,20 €

Kogus:

Sarnased tooted