Kristallipesa

Esileht / VARIA / ELFY Kristalliseebid / ELFY kristalliseep - Terra

ELFY kristalliseep - Terra

Kristalliseep Terra

Värvus: samblaroheline

Kristall: eldariit ehk kambaba jaspis

Eeterlikud õlid: maalähedane kombinatsioon patšulist (Pogostemon cablin), männiokkast (Pinus sylvestris) ja muskaatsalveist (Salvia sclarea)

Netokaal: 70-80 g

Kristalliseep Terra on nime saanud ladina keelest, tähendades sõna maa. Terra meenutab elada harmoonias ümbritseva keskkonnaga, teadvustada oma rolli looduses ja anda oma panus Maa hoidmisse.

Eldariit on ainulaadne, roheline rüoliitne (vulkaaniline) kivi, mida leidub Madagaskari lääne-keskosas Bongolava piirkonnas. Selle roheline põhimass on täidetud mustjate ebakorrapäraste kuulikestega, mistõttu sarnaneb see palju stromatoliidile (mis on sinivetikate loodud mikroobirifid). Rüoliit annab võtme oma südameühenduse loomiseks Loodusega ning impulsi töötada planeedi tervendamise nimel. See äratab teadlikkust sellest, et inimesed kui olendid ei ole eraldatud loomade, taimede või mineraalide maailmast. Eldariit edendab lootust, uuenemist, elujõudu ja energiat. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Koostisosad: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium  Chloride, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Stearic Acid, Lauric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, CI 75810, Potassium Hydroxide, Polysorbate 80, Camellia Sinensis Cera Leaf Extract, Synthetic Fluorphlogopite, Titanium Dioxide (CI 77891), CI 77491, Pogostemon Cablin oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Salvia Sclarea Oil, Linalool, Limonene

 

Tootekood: 4001015029
Ühik: tk

12,20 €

Kogus:

Sarnased tooted