Kristallipesa

Esileht / EHTED / Ripatsid hõbedas / Hõbedaga ripats - kuntsiit

Hõbedaga ripats - kuntsiit

925 hõbedast raami ja aasaga ripats (45x20 mm; 8,86 g)

Kuntsiit varieerub heleroosast kuni violetse värvitoonini. Selle kristallid, mis esinevad pilkupüüdvates roosades ja violetses varjundites, on sageli suured ja suhteliselt väheste suletistega. Kuigi kuntsiiti on kahe lõhustumissuuna tõttu raske lihvida, annab see kaunid viimistletud kalliskivid, mis sobivad suurepäraselt luksuslikesse ehetesse. Kuntsiit sümboliseerib vikerkaare all ootavat kullapada. Kuntsiit meenutab sulle vastuvõtmise ning seejärel edasijagamise olulilisust. Energiavoo mõlemasuunalise liikumise lubamine on kõikide sind ootavate hüvede saamise eelsamm. Kuntsiit avab südame armastuse energiatele – enesearmastusele, armastusele teiste inimeste, inimkonna, loomade, taimede, mineraalide ja kõige selle vastu, mis on. Nii on kuntsiit kanal, mis ühendab inimese südame Jumaliku armastuse ja ühenduse vibratsiooniga. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2001008175
Ühik: tk

67,10 €

Kogus:

Sarnased tooted