Kristallipesa

Esileht / EHTED / Ripatsid hõbedas / Hõbedaga ripats - oonüks, topaas

Hõbedaga ripats - oonüks, topaas

925 hõbedast raami ja aasaga ripats (30x15 mm)

Oonüks on must ahhaat ning kuulub kaltsedoni gruppi. Nimetuse on kristall saanud kreeka ja ladina keelest, tähendades küünist või küünt. Energeetiliselt peetakse oonüksit sisemise tugevuse ja meisterlikkuse kiviks, mis võimendab tahtejõudu, järjepidevust ja sihikindlust. Seda seostatakse võimega fokuseerida oma tähelepanu ning joondada energiat kõige efektiivsemal võimalikul moel. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Topaas on tuhandeid aastaid kasutusel olnud kristall, millele omistati toetavaid omadusi nii Vana-Egiptuses, Vana-Roomas kui ka keskajal. Energeetiliselt on topaas kindlameelsuse kristall, aidates suunata energiat sinna, kus seda kõige enam vaja on. Selle helge energia jagab rõõmu, küllust ja tervist. Nii aitab kristall avastada oma sisemisi rikkusi, tekitades eneseusaldust, suurendades eneseteostust ja ligimesearmastust. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2001008203
Ühik: tk

45,75 €

Kogus:

Sarnased tooted