Kristallipesa

Esileht / EHTED / Ripatsid hõbedas / Hõbedaga ripats - piltjaspis

Hõbedaga ripats - piltjaspis

925 hõbedast raami ja aasaga tilgakujuline ripats (45x25 mm)

Kvartsi rühma kuuluvat läbipaistmatut jaspist leidub enim punase, pruuni, lillaka, kollase ja rohelisena. Mineraal on tihti mitmevärviline ja erimustriline – seda võivad katta kirjud laigud, jooned ja sõõrid. Piltjaspisel kombineeruvad erinevad mustrid (näiteks voolu- või ladestumismustrid, dendriitilised jooned või värvivariatsioonid), mille tulemuseks on justkui stseenid või kujutised. Kuigi piltjaspiseid võib leida kõikjal maailmas, on konkreetsed värvid või mustrid ainulaadsed, sõltuvalt geograafilisest piirkonnast, kust nad pärinevad. Oma maalähedase energiaga esindab jaspis turvatunnet, tugevust ja tervist. Jaspis soodustab meelekindlust ja julgustab olema iseendaga aus. Piltjaspist seostatakse eriliselt oskusega taasühenduda planeet Maa energia ja iidsete teadmisega tasakaalukatest eluviisidest. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2001008206
Ühik: tk

35,58 €

Kogus:

Sarnased tooted