Kristallipesa

Esileht / KUJUD / Talismanid ja kujud / Loomad ja linnud / Koolibri - türkiis, rodoniit, sodaliit, kaltsiit, serpentiin, turmaliin

Koolibri - türkiis, rodoniit, sodaliit, kaltsiit, serpentiin, turmaliin

Suurus: 13x14x12 cm

Türkiis on läbipaistmatu mineraal, mis esineb ilusates sinise, sinakasrohelise, rohelise ja kollakasrohelise varjundites. Seda on vääriskivina hinnatud juba tuhandeid aastaid ning nii Aafrika, Aasia, Lõuna-Ameerika ja Põhja-Ameerika iidsed rahvad valisid türkiisi oma meelis-materjaliks valmistamaks vääriskive, helmeid ja väikseid skulptuure. Türkiis ei ole mitte ainult terviklikkuse ja tõe leidmise kivi, vaid ka abivahend nende omaduste edastamisel ja avaldamisel. See muudab kergemaks oma sügavaima tarkuse väljendamise, edendab kaastunnet ja andestust ja pakub võimalust jagada lahkust ja heldust. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Turmaliin on oma füüsiliste omaduste ja eripalgelisuse poolest üks mineraalide kuningriigi paeluvamaid kivisid. Sellel on palju erinevaid värvusi ja seeläbi ka nimetusi: musta variatsiooni nimetatakse šörliks. Kuna turmaliini importimist Euroopasse alustati mh Sri Lankalt, on turmaliin saanud oma nimetuse singali keelest (turamali) tähendades kohalikele “midagi väikest". Energeetiliselt seostatakse turmaliini enese ja teiste parema mõistmisega, mis edendab eneseusaldust ja õpetab vabaks laskma iganenud hirme. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Loe teiste kristallide kohta lähemalt SIIT.

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 1001010458
Ühik: tk

146,40 €

Kogus:

Sarnased tooted