Kristallipesa

Esileht / EHTED / Kõrvarõngad / Kõrvarõngad - krüsopraas

Kõrvarõngad - krüsopraas

Käsitööna valminud kristallidest kõrvarõngad.

Helmed: krüsopraas 30x15 mm

Detailid: kullatud 925 hõbe

Krüospraas on kaltsedonide hulka kuuluv roheline kristall, mille erilisust hinnatakse tavatul kombel just silmatorkava (sageli õunrohelise) värvitooni, mitte mustri järgi. Krüsopraasi leitakse niklit sisaldavate kivimite murenemisel – nikkel annab krüospraasile selle äratuntava värvuse. Energeetiliselt toetab krüsopraas jagamisrõõmu ning julgustab tähelepanu suunama sellele, mida on meil võimalik anda, mitte saada. Mida on sul võimalik jagada teistele, et nad tunneksid praeguses olukorras elust rõõmu või saaksid maitsta elu magusust? Andmise ja saamise energia on igikestvas ringluses ning külluslikkuse kogemine käib käsikäes selle jagamisega. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2004006063
Ühik: tk

40,67 €

Kogus:

Sarnased tooted