Kristallipesa

Esileht / Ripats - kaltsedon (mäekristall, kvarts) küaniidiga

Ripats - kaltsedon (mäekristall, kvarts) küaniidiga

Ripats hõbedase aasa ja galvaniseeringuga - kristalli suurus ca 57x40mm

Ripatsiga tuleb kaasa pildil olev vahatatud riidepael.

Mäekristalliga täitunud kaltsedoni geood. Mäekristall on kvartsi rühma kuuluv kristall, mis on nime saanud kreeka keelest (krystallos – jää). Olles üks levinuimaid kristalle, leiab mäekristall kajastamist paljude erinevate kultuuriruumide folklooris. Energeetiliselt kehastab kvarts läbipaistva iluga mõtteselgust. Mäekristall on Valguse kivi, võimendades  kõrgendatud teadlikkust millele iganes meie kavatsused suunatud on. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

 

Küaniit on mineraal, mida leidub peamiselt metamorfsetes kivimites. Ehkki kollektsionääride silmad paneb särama hõbedaselt küütlev sinine küaniit, võib seda leiduda ka musta, rohelise, kollase ja oranžina. Küaniit tervitab ellu uusi olulisi ühendusi, mis on just sinu juurde saabunud või peagi saabumas. Selline ühendus võib end kehastada mentori, õpetaja, sõbra või kogukonna näol, kes aitab sul tunda end teistega ühtsena ning pakub tuge. Energeetiliselt toetab küaniit enese erinevate aspektide ühtsesse tervikusse harmoniseerimist. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

 

Tootekood: 2001001170

27,45 €

Kogus:

Sarnased tooted