Kristallipesa

Esileht / Ripats - kuntsiit (hideniit)

Ripats - kuntsiit (hideniit)

Ripats 925 hõbeda aasaga. Kristalli suurus ca 25x7mm. Ripatsiga tuleb kaasa pildil olev  vahatatud riidepael.

See kuntsiit on pärit Pakistanist. 

Kuntsiit varieerub heleroosast kuni violetse värvitoonini, teda leidub aga ka rohelistes toonides.  Kuigi kuntsiiti on kahe lõhustumissuuna tõttu raske lihvida, annab see kaunid viimistletud kalliskivid, mis sobivad suurepäraselt luksuslikesse ehetesse. Kuntsiit sümboliseerib vikerkaare all ootavat kullapada. Kuntsiit meenutab sulle vastuvõtmise ning seejärel edasijagamise olulilisust. Energiavoo mõlemasuunalise liikumise lubamine on kõikide sind ootavate hüvede saamise eelsamm. Kuntsiit avab südame armastuse energiatele – enesearmastusele, armastusele teiste inimeste, inimkonna, loomade, taimede, mineraalide ja kõige selle vastu, mis on. Nii on kuntsiit kanal, mis ühendab inimese südame Jumaliku armastuse ja ühenduse vibratsiooniga. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2001008215

25,42 €

Kogus:

Sarnased tooted