Kristallipesa

Esileht / EHTED / Ripatsid ja keed / Ripatsid lihvitud / Ripats - valge jaad

Ripats - valge jaad

Ripats metallaasa ja galvaniseeritud äärega, tahuline (40x25x10 mm). Ripatsiga tuleb kaasa pildil olev vahatatud riidepael.

Kui läänemaailmas on olnud kuningate ja riigipeade meeliskivimiteks eelkõige teemandid ja rubiinid, siis Hiinas on valitsejate kiviks peetud juba aastatuhandeid jaadi. Jaadi mõistet kasutades viidatakse tegelikkuses üheagselt kahele erinevale kristallile – jadiidile ja nefriidile. Hiinas on jaadi kaevandatud alates kiviajast: tänaseks juba enam kui 9000 aastat. Kui alguses valmistati sellest peamiselt teravatipulisi tööriistu, siis hiljem vormiti sellest jõukatele eelkõige rikkalikke sisustuselemente, vaase, ehteid ning koguni matuserüüsid. Energeetiliselt on jadeiit puhtuse ja rahulikkuse sümbol, mis hoiab harmooniat, stabiliseerib isiksust ning ühendab meele kehaga. Ühtlasi on jadeiit klassikaline külluse kivi, mis toetab nii majanduslike kui isiklike aspektide edenemist. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2001007656
Ühik: tk

12,20 €

Kogus:

Sarnased tooted