Kristallipesa

Esileht / Tipp - hematiitkvarts

Tipp - hematiitkvarts

Suurus: 8,2x2,3x2 cm; 70 g

Hematiitkvartsis on kombineerunud kvrats ehk mäekristall ja hematiit, mis annabki kristallile punaka tooni. 

Mäekristall on kvartsi rühma kuuluv kristall, mis on nime saanud kreeka keelest (krystallos – jää). Olles üks levinuimaid kristalle, leiab mäekristall kajastamist paljude erinevate kultuuriruumide folklooris. Energeetiliselt kehastab kvarts läbipaistva iluga mõtteselgust. Mäekristall on Valguse kivi, võimendades  kõrgendatud teadlikkust selle suhtes, millele iganes meie kavatsused suunatud on. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Mineraalide kuningriigi imetleja pilk ei saa mööda vaadata ühest enamlevinuimast raua seskvioodist nagu seda on hematiit, vahel nimetatud ka kui verekivi või raudläik. On keeruline leida mineraali, mille roll inimkultuuris ning selle mõju teadusele ja kaubandusele oleks võrreldav hematiidiga. Polükristallilisele tumedast metallist hematiidile on iseloomulik punane värv, mis ilmneb alles selle kriimustamisel või lõikamisel; õhukesteks plaatideks lõigatuna on hematiit poolläbipaistev ja punane. Energeetiliselt aitab hematiit meenutada, et osa Maapealsest kogemusest hõlmab endas vaimuvalguse füüsilisse kehastusse toomist läbi oma loomingu, tegude ja sõnade. Kogemus Maal ei ole miski, mille eest põgeneda, vaid üüratu võimalus realiseerida oma kõrgemaid unistusi, visioone, mõtteid ja teadlikkust Maal. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

 

Tootekood: 1001021171

35,58 €

Kogus:

Sarnased tooted

Sarnased tooted