Kristallipesa

Esileht / KRISTALLID / Trummelkristallid / Trummelkristall - preniit epidoodiga

Trummelkristall - preniit epidoodiga

Preniit on rabe, ebaühtlase purunemisega ja klaasjast kuni pärlmutterjas läikega õrnroheline läbipaistev kristall. Esmakordselt kirjeldati preniiti 1788. aastal; hiljem sai see nime oma avastaja, kolonel Hendrik von Prehni järgi. Preniit vaigistab rahutust, närvilisust ja muret. See aitab püsida praeguses hetkes ja vältida ebaterve kujutlusvõime kasutamist. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Epidoot on laia värvispektriga ning selle toon võib olla kollakas-roheline, sügavroheline, rohekas-pruun, hall, hallikasvalge või must. Epidoot on abiks harjumuspärase negatiivsuse, lootusetuse ja muude destruktiivsete emotsionaalsete mustrite vabastamisel. See aitab inimesel märgata positiivset mistahes olukorras ja leida viise oma reaalsuse ja uute positiivsete kogemuste loomiseks. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

 

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda. 

 

Tootekood: 1001001033

Al. 4,07 €

* Trummelkristalli suurus


Kogus:

Sarnased tooted