Kristallipesa

Esileht / KUJUD / Võtmehoidjad / Võtmehoidja - hauliit

Võtmehoidja - hauliit

Hõbedaste detailidega võtmehoidja

Kristalli suurus 3x1cm, kogupikkus ca 8cm koos rõngaga.

Hauliit on boraatmineraal, mille avastas 1868. aastal Nova Scotias Kanada keemik, geoloog ja mineraloog Henry How (sellest ka kristalli nimetus). Looduses kasvab hauliit nodulaarsete massidena, mis meenutavad lillkapsast – see on valge või hallikas ja seda katavad tumedamast hallist või mustad peenikesed võrgusarnased jooned. Hauliit meenutab, et käimasolevaid olukordi tuleb vaadata mõistusega. Olgu visioonid ja unenäod kuitahes oluline inspiratsiooniallikas, tuleb selle kõrval silmas pidada ka asjade ratsionaalset poolt – seda eriti oma eesmärkideni jõudmist planeerides.  Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 16 cm - selline suurus sobib enamikele randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (18,5-19 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2001007686

13,22 €

Kogus:

Sarnased tooted