Kristallipesa

Esileht / EHTED / Käevõrud meestele / Disainkäevõru meestele - dumortieriit, kullisilm, püriit, hematiit

Disainkäevõru meestele - dumortieriit, kullisilm, püriit, hematiit

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: dumortieriit 8 mm, kullisilm 8 mm, püriit 4x3 mm

Detailid: hematiit 4x2 mm, 4x1 mm

Suurus: standard*

Dumortieriiti võib pidada vääriskivide rariteediks. Kõige sagedamini esineb dumortieriiti looduses sügavsinise või sinakashallina, kuid see võib varieeruda ka punakates, pruunides ja violetsetes toonides. See on kõva läbipaistmatu siniste suletistega kivi, mida võib looduses leiduda kristallilisena. Dumortieriit avastati 1881. aastal Rhône-Alps’i piirkonnas Prantsusmaal ja kristallile anti nimi prantsuse paleontoloog Eugène Dumortier’ järgi. Aafrika legendides on dumortieriiti nimetatud ka kivistunud veeks. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kullisilm (vahel nimetatud ka sinine tiigrisilm) on sinihall kuni sinakasroheline läbipaistmatu kiudkvarts; täpsemalt öeldes makrokristallilise kvartsi liik. See on tuntud oma küütlevuse poolest ning meenutab sõna otseses mõttes kulli arukat tumesinist silma. Kullisilma seostatakse jõukuse ja küllusega. See on toeks negatiivsete ja  piiravate mõttemustrite ja juurdunud käitumisharjumuste lahustamisel, näidates probleeme teisest perspektiivist ning aidates vähendada pessimismi ja soovi süüdistada enda tekitatud muredes teisi. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 18 cm - selline suurus sobib enamikele meeste randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (20-21,5 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge. 

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002006015
Ühik: tk

33,00 €

Kogus:

Sarnased tooted