Kristallipesa

Esileht / EHTED / Käevõrud meestele / Disainkäevõru meestele - oonüks, laava, püriit, hematiit

Disainkäevõru meestele - oonüks, laava, püriit, hematiit

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: oonüks 8 mm, laava 8 mm, püriit 8 mm, 4x3 mm rondell

Detailid: hematiit 4x2 mm

Suurus: 19 cm*

Oonüks on must ahhaat ning kuulub kaltsedoni gruppi. Nimetuse on kristall saanud kreeka ja ladina keelest, tähendades küünist või küünt. Energeetiliselt peetakse oonüksit sisemise tugevuse ja meisterlikkuse kiviks, mis võimendab tahtejõudu, järjepidevust ja sihikindlust. Seda seostatakse võimega fokuseerida oma tähelepanu ning joondada energiat kõige efektiivsemal võimalikul moel. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 19 cm - selline suurus sobib enamikele meeste randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (21-22,5 cm).

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002006026
Ühik: tk

27,45 €

Kogus:

Sarnased tooted