Kristallipesa

Esileht / EHTED / Kõrvarõngad / Kõrvarõngad - hauliit

Kõrvarõngad - hauliit

Käsitööna valminud kristallidest kõrvarõngad.

Helmed: hauliit, 12 mm

Detailid: kullatud 925 hõbe

Hauliit on boraatmineraal, mille avastas 1868. aastal Nova Scotias Kanada keemik, geoloog ja mineraloog Henry How (sellest ka kristalli nimetus). Looduses kasvab hauliit nodulaarsete massidena, mis meenutavad lillkapsast – see on valge või hallikas ja seda katavad tumedamast hallist või mustad peenikesed võrgusarnased jooned. Hauliit meenutab, et käimasolevaid olukordi tuleb vaadata mõistusega. Olgu visioonid ja unenäod kuitahes oluline inspiratsiooniallikas, tuleb selle kõrval silmas pidada ka asjade ratsionaalset poolt – seda eriti oma eesmärkideni jõudmist planeerides.  Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2004006077
Ühik: tk

35,58 €

Kogus:

Sarnased tooted