Kristallipesa

Esileht / EHTED / Kõrvarõngad / Kõrvarõngad - kuntsiit

Kõrvarõngad - kuntsiit

Käsitööna valminud kristallidest kõrvarõngad.

Helmed: kuntsiit 8 mm

Detailid: 925 hõbe

Kuntsiit varieerub heleroosast kuni violetse värvitoonini. Selle kristallid, mis esinevad pilkupüüdvates roosades ja violetses varjundites, on sageli suured ja suhteliselt väheste suletistega. Kuigi kuntsiiti on kahe lõhustumissuuna tõttu raske lihvida, annab see kaunid viimistletud kalliskivid, mis sobivad suurepäraselt luksuslikesse ehetesse. Kuntsiit sümboliseerib vikerkaare all ootavat kullapada. Kuntsiit meenutab sulle vastuvõtmise ning seejärel edasijagamise olulilisust. Energiavoo mõlemasuunalise liikumise lubamine on kõikide sind ootavate hüvede saamise eelsamm. Kuntsiit avab südame armastuse energiatele – enesearmastusele, armastusele teiste inimeste, inimkonna, loomade, taimede, mineraalide ja kõige selle vastu, mis on. Nii on kuntsiit kanal, mis ühendab inimese südame Jumaliku armastuse ja ühenduse vibratsiooniga. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2004006051
Ühik: tk

24,40 €

Kogus:

Sarnased tooted