Kristallipesa

Esileht / EHTED / Kõrvarõngad / Kõrvarõngad - safiir

Kõrvarõngad - safiir

Käsitööna valminud kristallidest kõrvarõngad.

Helmed: safiir, 10 mm

Detailid: 925 hõbe

Juba sajandeid on safiire seostatud rikkuse ja kuninglikuga. Paljudes müütides ja legendides on safiirid maagilised, tervendavad või kaitsvad kivid. Aastal 1200 eKr usuti, et Trooja Helena ilu oli seotud maagilise tähtsafiiriga. Kuningas Saalomon, kes elas umbes 1000 aastat eKr, olevat olnud suur safiiride imetleja ning Vana-Kreekas ja Roomas olid kõrge staatusega inimesed neid omades veendunud, et need kaitsevad kahju eest. Sinist safiiri seostatakse vaimse distsipliini, keskendumise, otsustavuse ja võimega kasutada aktiveeritud vaimseid energiaid mistahes eesmärkideni jõudmiseks. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2004006015
Ühik: tk

50,83 €

Kogus:

Sarnased tooted