Kristallipesa

Esileht / EHTED / Kõrvarõngad / Kõrvarõngad - pietersiit

Kõrvarõngad - pietersiit

Käsitööna valminud kristallidest kõrvarõngad.

Helmed: pietersiit, 12 mm

Detailid: kullatud 925 hõbe

Pietersiit on nime saanud selle avastaja Sid Pietersi järgi, kes oli tuntud kalliskivide ja mineraalide edasimüüja ning kes kirjeldas seda esmakordselt 1962. aastal Namiibias. Tänapäeval kasutatakse pietersiidi terminit erinevate bretšastunud tiigrisilmade sortide kirjeldamiseks. Neid iseloomustavad läikivad kuldpruunid ribad, mis muutuvad poleerimisel säravajs ja kassisilmalikult küütlevaks. Energeetiliselt toetab pietersiit mõtteselgust ja soodustab intuitiivseid mõttehüppeid. See on toeks omaenda tõe järgimisel, toetades avameelset rääkimist ning tõeni jõudvate elementide uurimist ja kõrvaldamist. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 3004006009
Ühik: tk

45,75 €

Kogus:

Sarnased tooted