Kristallipesa

Esileht / EHTED / Kõrvarõngad / Kõrvarõngad - rubelliit

Kõrvarõngad - rubelliit

Käsitööna valminud kristallidest kõrvarõngad.

Helmed: rubelliit 25x15 mm

Detailid: kullatud 925 hõbe

Turmaliin on oma füüsiliste omaduste ja variatsioonide poolest üks mineraalide kuningriigi eripalgelisemaid kivisid. Sellel on palju erinevaid värvusi ja seeläbi ka nimetusi: punane või roosa (rubelliit), sinine (indigoliit, draviit, šörl), roheline (verdeliit, uviit, draviit) jpt. Rubelliit on saanud oma nimetuse põhjuse, et selle värvus sarnaneb paljuski rubiinile (ehkki enamik rubelliite on pigem roosad kui päris punased). Rubelliit toetab võimet ühenduda tõelise küllusega –  tunnetusega, et kõik, mida me vajame, on meile Kõrgeima poolt juba antud. See aitab külluse tajumiseks ja vastuvõtmiseks avaneda, nii et inimene saab tunda end rahuliku ja täisväärtuslikuna. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2004006069
Ühik: tk

50,83 €

Kogus:

Sarnased tooted