Kristallipesa

Esileht / EHTED / Käevõrud / Käevõru - mahagon obsidiaan

Käevõru - mahagon obsidiaan

Käsitööna valminud mahagon obsidiaanist käevõru.

Helme suurus: 8 mm

Käevõru mõõt: standard*

Obsidiaanile on iseloomulik sügavmust värv, kuid seda võib esineda ka pruunikas-kuldse, rohekas-halli või hõbedasena. Mõnikord on ühes eksemplaris kaks obsidiaanivärvi segunenud. Kõige tavalisem värvikombinatsioon moodustub kokku keerdunud mustast ja punakaspruunist obsidiaanist – sellist variatsiooni nimetatakse mahagonobsidiaaniks.

Obsidiaan on kiiresti jahtunud laava, mida nimetatakse ka vulkaaniliseks klaasiks. Kiire hangumise tõttu ei moodustu obsidiaanis kohe kristallilist struktuuri. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on ca 16 cm - selline suurus sobib enamikele randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (18,5-19 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge.

 

Tootekood: 2002002008

18,30 €

Kogus:

Sarnased tooted

Sarnased tooted