Kristallipesa

Esileht / EHTED / Kõrvarõngad / Kõrvarõngad - küaniit

Kõrvarõngad - küaniit

Kristallidest kõrvarõngad hõberaamis

Kristall: küaniit (30x13 mm)

Detailid: 925 hõbe

Küaniit on mineraal, mida leidub peamiselt metamorfsetes kivimites. Ehkki kollektsionääride silmad paneb särama hõbedaselt küütlev sinine küaniit, võib seda leiduda ka musta, rohelise, kollase ja oranžina. Küaniit tervitab ellu uusi olulisi ühendusi, mis on just sinu juurde saabunud või peagi saabumas. Selline ühendus võib end kehastada mentori, õpetaja, sõbra või kogukonna näol, kes aitab sul tunda end teistega ühtsena ning pakub tuge. Energeetiliselt toetab küaniit enese erinevate aspektide ühtsesse tervikusse harmoniseerimist. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2004002030
Ühik: tk

78,28 €

Kogus:

Sarnased tooted