Kristallipesa

Esileht / EHTED / Kõrvarõngad / Kõrvarõngad - merevaik

Kõrvarõngad - merevaik

Käsitööna valminud kristallidest kõrvarõngad.

Helmed: merevaik, kokku 30x7 mm

Detailid: 925 hõbe

Merevaik ei ole mineraal, vaid okaspuu poolt eritatud fossiilne vaik. Merevaigu värvus varieerub kuldkollasest oranži, punase, pruuni, rohelise ning isegi violetse ja mustani. Samuti võib merevaik olla nii läbipaistev kui ka täiesti läbipaistmatu või hägune. Merevaigu kasutamine ulatub Euroopas enam kui 10 000 aasta tagusesse aega; pronksiajal oli merevaigu turustamine tavaline juba üle kogu Euroopa, sh Briti saartel. Vana-Roomas hinnati merevaiku uskumuses, et see leevendab maovaevusi, pea- ja hambavalu, stressi ja häbelikkust. Vana-Kreeklastele oli seejuures juba teada ka see, et merevaik suudab hoida negatiivset elektrilist laengut – seetõttu kutsusid nad merevaiku ka sõnaga electron. Energeetiliselt julgustab merevaik kasutama juba olemasolevaid teadmisi ja kogemusi. Väga vähe on Maal sellist, mis on tõeliselt uus, mistõttu on hea võimalus, et keegi on juba sinuga sarnaseid olukordi või probleeme lahendanud. Otsides neid, kellel on sinule vajalik teave juba olemas, on võimalik märkimisväärselt vähendada aega ja energiat, mis sinu soovitud muutuste elluviimisele kulub. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2004006065
Ühik: tk

35,58 €

Kogus:

Sarnased tooted