Kristallipesa

Esileht / EHTED / Disainkäevõrud / Disainkäevõru - kuukivi, päikesekivi, larvikiit, roosa opaal

Disainkäevõru - kuukivi, päikesekivi, larvikiit, roosa opaal

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: kuukivi 10 mm, päikesekivi 10 mm, larvikiit 4 mm tahuline, roosa opaal 4 mm tahuline

Keskhelmes: kuukivi 25x17x7 mm

Detailid: kullatud 925 hõbe

Suurus: 16,5 cm*

On kerge mõista, kuidas on kuukivi saanud omale nimetuse – mitmetes kultuuriruumides on seda seostatud kristalli lukustunud kuukiirtega. Energeetiliselt suunab kuukivi endalt küsima: millises faasis ma oma tegevusega hetkel olen? Kas ma olen midagi alles istutamas, millegagi alles algust tegemas? Olen ma juba midagi loonud, mis vajab hoolt ja hoidmist? Või ehk on juba saabunud aeg nautimaks tehtud töö vilju? Kuukivi meenutab, et igal asjal on oma aeg ning igale külluseperioodile eelneb kasvamise etapp. See julgustab elama hetkes ning seadma üksnes ootusi, mis on realistlikud, mis on parasjagu käimasoleva elutsükliga kooskõlas. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 16,5 cm. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (19-20 cm).

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002007021
Ühik: tk

30,00 €

Kogus:

Sarnased tooted