Kristallipesa

Esileht / EHTED / Käevõrud / Käevõru - mookaiit

Käevõru - mookaiit

Käsitööna valminud mookaiidist käevõru.

Helme suurus: 8 mm

Käevõru mõõt: standard*

Mookaiit on kohalik kaubanimetus krüpto- kuni mikrokristallilise kvartskivimi kohta, mis moodustub Lääne-Austraalias. See on saanud oma nimetuse Mooka Creek’i oja järgi Austraalias, mille juures on seda alates 1960. aastatest kaevandatud. Põlismaalastest aborigeenide keeles tähendab sõna “mooka” jooksvat vett. Energeetiliselt toetab mookaiit meele ja geneetilise mälu sügavamate aspektide aktiveerumist. See aitab tajuda esivanemate õppetunde ja neilt päritud käitumismustrieid ning neid tulevaste põlvkondade jaoks puhastada ja vabaks lasta. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on ca 16 cm - selline suurus sobib enamikele randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (18,5-19 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge.

 

Tootekood: 2002002003

18,30 €

Kogus:

Sarnased tooted

Sarnased tooted